2019/2020 tanév

Jutalmazottak

Gárdonyi-díjban részesül

12. a osztályból: Szauer András a gárdonyis diákok közösségének kiemelkedő alakja. Kitűnő tanuló, szorgalma és magatartása példamutató. Számtalan tantárgyi versenyen vett részt, legutóbb a Katolikus Középiskolák Matematika versenyének második fordulójába jutott. Az osztály és az iskola közösségi életének is aktív tagja. A diákönkormányzat elnöke volt, számtalan iskolai programot szervezett a gárdonyisoknak. A gimnáziumban zajló lelki napok lebonyolításában is szívesen vállalt feladatokat. A keresztény értékek iránt elkötelezett, példát mutat lelkiismeretességből, segítőkészségből, önzetlenségből.

12. c osztályból: Gallik Zoltán György 9 éven át kitűnő tanulmányi eredményt ért el, példamutató magatartású tanuló. Kiemelkedő versenyeredményekkel rendelkezik több tantárgyból, matematikából, informatikából. Az OKTV-n Programozás kategóriában két tanévben is bejutott az országos döntőbe, a Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Versenyen – Programozás kategóriában az országos döntőben 17. helyet ért el, az Online Programozási Versenyen országos 3. helyezett lett. A Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2019-ben megyei 1. helyet, 2020-ban megyei 2. helyet ért el.

Varga Dorina Írisz 9 éven át kitűnő tanuló volt, és példás magatartású. Kiemelkedő versenyeredményekkel rendelkezik több tantárgyból is: a francia nyelvi OKTV 2. fordulójába jutott, a Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti bajnokságon 3. helyezést ért el, az Eszterházy Károly Egyetem történelmi versenyének megyei döntőjében 4. lett, a Gárdonyi Géza emlékére rendezett prózamondó és szépkiejtési versenyen 2. helyen végzett. Kiemelkedő eredményekkel rendelkezik Shotokan Karate sportágból: számos érmet nyert és értékes helyezést ért el országos és nemzetközi versenyeken, a Diákolimpián 3. helyezést ért el.

Árvai Adél Laura 9 éven át kitűnő tanuló, példás magatartású diák. Kiemelkedő versenyeredményekkel rendelkezik több tantárgyból is: angol nyelvből a Reading In English Competition - Stage 3, 3. hely, az Eszterházy Károly Egyetem informatika versenyén megyei 4. helyet ért el csapatban. A művészeti teljesítménye is jelentős, az Országos Balett és Modern tánc Fesztiválon Ifjúsági I. és II. kategóriában 1. helyezést ért el, a World Dance Masters-tánc világbajnokságon 3. helyezett lett.

12. k osztályból: Leitner Bernadett jeles tanuló. Lelkes szereplője az iskola kórusának. Kiemelkedő szóló előadásaival az öt év során számtalanszor hozzájárult az iskolai ünnepségek méltó megünnepléséhez. A kollégiumi közösségnek is aktív tagja, a kollégiumi műsoroknak rendszeresen tevékeny szereplője.

A Ciszterci Diákszövetség Egri Osztályának támogatásával jutalomban részesülnek:

12. a osztályból: Hadobás Luca kitűnő tanulmányi munkájáért, példamutató magatartásáért, a keresztény közösségben végzett munkájáért

12. c osztályból: Nagy Dóra kiváló tanulmányi eredményért, példás magatartásáért, az osztályközöségben végzett áldozatos munkájáért, sport- és biológiai versenyeredményeiért

Semegi László Mihály matematikából elért versenyeredményeiért és rendszeresen végzett miseszolgálataiért a Ciszterci Szent Bernát templomban.

12. e osztályból: Párkányi Réka - jeles tanulmányi munkájáért, kiváló sporteredményeiért, példamutató közösségi tevékenységéért

12. k osztályból: Havassy Franciska kiemelkedő közösségi munkájáért, az országos Diákolimpián búvárúszásban elért első helyezéséért

Juhász István jeles tanulmányi eredményéért, angol és német nyelvi versenyeken elért eredményeiért

Dudás Anna jeles tanulmányi eredményéért és áldozatkész közösségi munkájáért

Könyvjutalomban részesülnek kiemelkedő tanulmányi munkájukért, példamutató magatartásukért, közösségi munkájukért, illetve tanulmányi és sportversenyeken elért eredményeikért