Nevelőtestület

 
 
Asszonyi Evelin
testnevelés, gyógytestnevelés
Árvainé Kovács Krisztina ének-zene, történelem
Ballagóné Csernyák Éva   magyar, történelem, osztályfőnök
Bárdosné Greskovits Zsuzsa   biológia, földrajz
Barnáné Fekete Mónika   magyar, angol nyelv, osztályfőnök
Békési Zoltán   matematika, fizika
Bódis Katalin olasz nyelv, angol nyelv
Bódis Károly   informatika
Bóta Marianna   testnevelés
Bozóné Tóth Gabriella   német nyelv, testnevelés, orosz nyelv, etika
Bozsik Zoltán   hittan, történelem, osztályfőnök
Csákváriné Veréb Valéria   angol nyelv, osztályfőnök
Csuforné Makó Márta kémia, biológia
Egedné Gerencsér Ildikó  
angol nyelv, pedagógia, orosz nyelv, osztályfőnök
Farkas Fruzsina   angol nyelv, történelem
Fedics Miklós   rajz
Feketéné Kovács Ildikó   történelem, latin nyelv, osztályfőnök
 Fodor Beáta    magyar, tánc és dráma, mozgókép és médiaismeret, osztályfőnök
Gerjákné Csibrány Éva  
angol nyelv
     
Gulyás Erika
 
angol nyelv, osztályfőnök,
Halász Barnabás   földrajz, testnevelés
Harmat Adrienn   magyar nyelv és irodalom, tánc és dráma, mozgókép és média
Hegedüs Gábor   gyógytestnevelés óraadó tanár
Hevesi Zoltán   matematika, fizika, osztályfőnök
 Hoffmanné Varga Ildikó francia nyelv
   
 
 
     
Jágerné Luca Enikő   angol nyelv, földrajz
Jobbágyné Reményi Henrietta   német nyelv 
Kádár Judit   francia nyelv, orosz nyelv, osztályfőnök
Kádár-Lénárt Veronika   német nyelv , osztályfőnök
Karóczkai Júlia   történelem, teológia, osztályfőnök
     
Kis Sarolta   angol nyelv, osztályfőnök
Kissné Bedécs Szilvia   testnevelés
Koszecz Krisztina angol nyelv
Kovács Mária   informatika, matematika
Kovács Ottó   történelem, állampolgári ismeretek, osztályfőnök
Kovács Ottóné magyar, történelem
Lapinskasné Máté Erika   magyar, orosz, finnugor, osztályfőnök
Marie-Eugénie Tinguy   francia lektor
Dr.Loboczkyné Hársasi Ibolya magyar, pedagógia
Löveiné Csák Mária   angol nyelv
     
Marótiné Lehoczky Erika   olasz nyelv, angol nyelv, osztályfőnök
Márkly Réka   angol nyelv
Nagygyörgyné Béres Ildikó   matematika
Némethné Lányi Ilona   angol nyelv , hittan
Oláh Kitti hittan, történelem
Orosz Beatrix   testnevelés
 
Őrsiné Mohl Szilvia
  angol nyelv, osztályfőnök
     
Papp Valéria   angol nyelv
Pecsenye Pálné   matematika,fizika, osztályfőnök
Petz Zoltánné
  ének-zene
Pótáné Márton Mária   matematika,kémia
Prázmári Éva   informatika, matematika
Kévés Fanni   angol nyelv
Schnémann-Bagi Emese angol nyelv
Dr.Szabóné Kállay Ágota német nyelv, történelem, osztályfőnök
Dr. Szabó Zsuzsanna magyar, tánc és dráma, mozgókép és médiaismeret, osztályfőnök
Szilágyiné Békési Zsuzsanna   biológia, kémia, osztályfőnök
Timmer László   matematika, fizika, informatika
Tóth Szilvia   német nyelv, angol nyelv
Tóthné Török Anna   magyar, francia nyelv, osztályfőnök
Varga B. János   fizika, filozófia
Kopasz Réka   biológia, földrajz
Verbáné Balog Ildikó   matematika,fizika
Belső levelezés elérése:  webmail.gardonyi-eger.hu