Matematika

 

 

_____________________________________ 2016/2017. tanév____________________________________ 

 

​Halmai Mónika (10.a) az Arany Dániel Országos Matematika Tanulóversenyen a Haladók I. kategóriájában 2. dicséretben részesült, országos 5. helyezett lett.

Felkészítő tanárai: Hevesi Zoltán tanár úr és Pecsenye Pálné tanárnő

 

Az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjébe jutott: Gallik Zoltán (9.c), felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő és Halmai Mónika (10.a), felkészítő tanárai: Pecsenye Pálné tanárnő és Hevesi Zoltán tanár úr.

 

 

A Zrínyi Ilona Matematikaversenyen Gallik Zoltán 9.c osztályos tanuló megyei 1. helyezést ért el, az országos döntőbe jutott.

Felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Jurányi Viktória (11.c) megyei 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő

 

 

A katolikus iskolák Dugonics András Matematika versenyében a 2. fordulóba jutottak:

 

Gavrucza-Nagy Bence, 5.c, felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Kalocsány Péter, 5.c, felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Nagy Boglárka, 5.c, felkészítő tanára: Békési Zoltán tanár úr

Fazekas Bálint, 6.c, felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

Kiss Mikes Tamás, 6.c, felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

Maróti Lelle, 6.c, felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő

Domán Gabriella, 7.c, felkészítő tanára: Prázmári Éva tanárnő

Gallik Péter, 7.c, felkészítő tanára: Prázmári Éva tanárnő

Koncz Dorina, 7.c, felkészítő tanára: Prázmári Éva  tanárnő

Pável Zsolt, 7.c, felkészítő tanára: Prázmári Éva tanárnő

Milák Johanna Jázmin, 7.c, felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő

Bertóti Bálint, 8.c, felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

Bujdos Áron, 8.c, felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

Liptai Kinga, 8.c, felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

Majoros Judit, 8.c, felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

Varga Eszter, 8.c, felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam:

Észak Hunnia régóban elért eredmények

9. évfolyam, 19.hely (143 csapatból)

Csapattagok: Kovács Eszter Éva, Berecz Máté, Hajagos Erik, Jacsó Barnabás, 9.ny osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária tanárnő

10. évfolyam, 17. hely (109 csapatból)

Csapattagok: Kovács Kinga, Papp Dóra, Pózmán Réka, Skoda Franciska, 10.k osztályos tanulók

Felkészítő tanárok: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő és Hevesi Zoltán tanár úr

11. évfolyam, 15. hely (104 csapatból)

Csapattagok: Dudás Bence, Jurányi Viktória, Oláh Zsófia, Ötvös Máté, 11.c osztályos tanulók

            Felkészítő tanárok: Hevesi Zoltán tanár úr és Verbáné Balog Ildikó tanárnő

 

 

 

Az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulójába jutottak:

Benke Balázs 10.c, felkészítő tanár: Kovács Mária tanárnő

Bárány Tamás,10.k, felkészítő tanár: Hevesi Zoltán tanár úr és Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő

Fejes Krisztián, 9.a, felkészítő tanár: Kovács Mária tanárnő

Gallik Zoltán, 9.c, felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária tanárnő

Halmai Mónika, 10. a felkészítő tanár: Hevesi Zoltán tanár úr és Pecsenye Pálné tanárnő

Kovács Eszter Éva, 9.ny, felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária tanárnő

Lakatos Marcell, 9.a, felkészítő tanár: Kovács Mária tanárnő

Pap Katalin, 9.a, felkészítő tanár: Kovács Mária tanárnő

Semegi László Mihály 9.c, felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária tanárnő

Szauer András            , 9.a, felkészítő tanár: Kovács Mária tanárnő

 

 

Kockakobak matematika verseny országos döntőbe jutott, és a döntőben 3. helyezést ért el: Bárány Tamás, 10.k, felkészítő tanárai: Hevesi Zoltán tanár úr és  Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő

 

A Varga Tamás Matematikaverseny 2. fordulójába jutott Milák Johanna Jázmin, 7.c, felkészítő tanára:  Verbáné Balog Ildikó tanárnő és Liptai Kinga, 8.c,  felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

 

Kömal 2015/2016 tanév eredményei (éves, összesített eredmények)

Matematika C feladatok versenyében Szauer Marcell (13.a) 27. hely, felkészítő tanár: Hevesi Zoltán tanár úr

Matematika B feladatok versenyében: Lénárt Levente (13.a) 30.hely, felkészítő tanár: Hevesi Zoltán tanár úr

Fizika elméleti feladatok versenyében:

Halmai Mónika (9.a) 39. hely, felkészítő tanár: Pecsenye Pálné tanárnő

György István (10.a) 50-54.hely, felkészítő tanár: Pecsenye Pálné tanárnő

Molnár Máté (10.a) 50-54.hely, felkészítő tanár: Pecsenye Pálné tanárnő

Bauer Norbert (13.e) 42. hely, felkészítő tanár: Hevesi Zoltán tanár úr

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei 2. hely: 7.c-s csapat, tagjai: Domán Gabriella, Klarianka Petra, Koncz Dorina, Sipos Gréta

Felkészítő tanáraik: Prázmári Éva tanárnő és Verbáné Balog Ildikó tanárnő

Megyei 4. hely: 8.c-s csapat, tagjai: Bekő Réka, Domán Boglárka, Liptai Kinga, Majoros Judit

Felkészítő tanáruk: Kovács Mária tanárnő

 

 

_____________________________________ 2015/2016. tanév____________________________________ 

Bárány Tamás (9. k) az Arany Dániel Matematika verseny döntőjében országos 14. helyezett lett, felkészítő tanárai: Hevesi Zoltán tanár úr és Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő

 

 A Heves megyei Középiskolák Palotás József Matematika Emlékversenyén

 

Halmai Mónika 9.a megyei 3. hely (felkészítő tanárok: Pecsenye Pálné tanárnő és Dobró Tünde tanárnő)

Jurányi Viktória 10. a megyei 7. hely (felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő)

Farkas Anita 11.a megyei 7. hely (felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária tanárnő)

Lénárt Levente 13.a megyei 3. hely (felkészítő tanár: Hevesi Zoltán tanár úr)

Veres Márton 12. c megyei 4. hely (felkészítő tanár: Pecsenye Pálné tanárnő)

Szauer Marcell 13.a megyei 5. hely (felkészítő tanár: Hevesi Zoltán tanár úr)

 

A Medve Matek regionális versenyen

 

Nagymedve kategóriában: 3. hely: Bárány Tamás, Kovács Gergely Bulcsú és Szabó-Varga Richárd (9.k), felkészítő tanáraik: Hevesi Zoltán tanár úr és Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő

 

Jegesmedve kategória: 6. hely: Hegyi Eszter, Farkas Anita, Tóta Zsuzsanna, felkészítő tanáraik: Pecsenye Pálné és Pótáné Márton Mária tanárnő

 

Felnőtt kiemelt kategória: 3.hely: Dobró Tünde, Kovács Ottóné és Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnők

 

 

A Katolikus Iskolák Dugonics András matematika verseny országos döntőjében Bertóti Bálint (7.c) 8. helyezést ért el, felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő 

A Kenguru Nemzetközi Matematika verseny megyei eredményei:

1.hely: Gallik Zoltán, 9.ny (felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő )

1. hely: Maróti Lelle, 5.c (felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő)

2. hely: Leiteregh Jana, 13.e (felkészítő tanára: Pecsenye Pálné tanárnő)

3. hely: Szaller Nikolett, 11.k (Kny), (felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő)

3. hely: Berecz Máté, 8.c (felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő)

4. hely: Domán Gabriella, 6.c (felkészítő tanára: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő)

5. hely: Milák Johanna Jázmin, 6.c (felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő)

5. hely Veres Márton, 12.c (Pecsenye Pálné tanárnő)

6. hely: Kovács Eszter Éva, 8.c (Pótáné Márton Mária tanárnő)

6. hely: Szauer Marcell, 13.a (Hevesi Zoltán  tanár úr)

7. hely: Pável Zsombor, 12.k (Hevesi Zoltán tanár úr)

8. hely: Bertóti Bálint, 7.c (Kovács Mária tanárnő)

9.hely: Bárány Tamás, 9.k (Hevesi Zoltán tanár úr, Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő)

9.hely: Lénárt Levente, 13.a (Hevesi Zoltán tanár úr)

 

 

Szauer Marcell (13.a) második helyezést ért el a Zrínyi Matematika versenyen.
Felkészítő tanára: Hevesi Zoltán tanár úr

Kovács Eszter Éva, 8.c osztályos tanuló (felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő) a Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjébe jutott. Kategóriájában az egri iskolák közül az egyetlen döntős.

 

Bertóti Bálint 7. c osztályos tanuló (felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő) a Katolikus Iskolák Dugonics András Matematikaversenyén az országos döntőbe jutott.

 

 

1.      OKTV matematika 2. fordulóba jutott: Szauer Marcell 13.a

Felkészítő tanára:Hevesi Zoltán tanár úr

 

2.      A Kockakobak matematika verseny megyei fordulójában 2. helyezést ért el Bárány Tamás (9.k) és bejutott az országos döntőbe, ahol 11. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő és Hevesi Zoltán tanár úr

 

3.      Az Arany Dániel Matematika verseny 2. fordulójába jutott:

Bárány Tamás 9. k (felkészítők: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő és Hevesi Zoltán tanár úr), Kovács Gergely Bulcsú 9.k (felkészítők: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő és Hevesi Zoltán tanár úr), Halmai Mónika 9.a (felkészítő tanára: Pecsenye Pálné tanárnő), Pittner Zsolt 9.c (felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő), Dudás Bence 10. c (felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő) és Kovács Boglárka 10. c (felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő)

 

4.      Dürer matematika verseny Észak-Magyarországi régiójában az Ekvivalencia csapat: 6. helyezést ért el. (legjobb nem miskolci csapat)

A csapat tagjai: Antal Márton 13.a, Juhász Benjámin 13.a, Szaller Nikolett 11.k (kny)

Felkészítők: Hevesi Zoltán tanár úr és Pótáné Márton Mária tanárnő

 

5.      Varga Tamás Matematikaverseny 2. fordulóba jutott: Bertóti Bálint (7.c) (felkészítő tanár: Kovács Mária tanárnő), Árvai Balázs (8.c) (felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária tanárnő), Kovács Eszter Éva (8.c) (felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária tanárnő)

 

6.      Bolyai matematika csapatverseny kelet-magyarországi régióban 13. helyezést ért el: Bárány Tamás, Dobróka Kiara, Kovács Gergely Bulcsú, Pózmán Réka 9.k osztályos tanulók (felkészítők: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő és Hevesi Zoltán tanár úr)

 

 

1)      Kömal országos feladatmegoldó verseny, 2014/2015ös tanév:

C pontverseny :

Lénárt Levente 39. hely, Szauer Marcell 45. hely. Felkészítő tanáruk: Hevesi Zoltán tanár úr

 2. Matematika OKTV: tovább küldhető dolgozatot írt: Szauer Marcell (20p), felkészítő tanára Hevesi Zoltán tanár úr

 3.      Bolyai matematika csapatverseny:

Megyei 2. hely: Aradi Nikolett, Kalocsány Judit, Kovács Anna és Potsay Zille Csenge

Megyei 3. hely: Árvai Balázs, Berecz Máté, Hajagos Erik és Kovács Eszter Éva, mindannyian 8.c osztályosok, felkészítő tanáruk: Pótáné Márton Mária tanárnő

 

 

4.      Katolikus iskolák Dugonics András matematika versenyén 2. fordulóba jutottak:  

5.c: Hegedűs Adél és Lassu Eszter, felkészítő tanáruk: Kovács Mária tanárnő

Maróti Lelle, Szauer Anna, Tóth Andor Ernő,

felkészítő tanáruk:  Verbáné Balog Ildikó tanárnő

6. c: Domán Gabriella, Gallik Péter, Hajdu Botond, Koncz Dorina, felkészítő tanáruk: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő és Milák Johanna Jázmin,

felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő

7.c: Bertóti Bálint, Liptai Kinga,

felkészítő tanáruk: Kovács Mária tanárnő

8.c: Csécs Boglárka, Sütő Péter,

felkészítő tanáruk: Pecsenye Pálné tanárnő

és Kovács Eszter Éva,

felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

 

 

  _____________________________________ 2014/2015. tanév____________________________________

 

A matematika OKTV döntőjében Gróf Tamás 12.c osztályos tanuló 44. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő.

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Zrínyi Ilona Matematikaverseny
 A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában a 7.c osztályból Kovács Eszter Éva második helyen , Berecz Máté harmadik helyen, Kovács Anna hatodik helyen végzett, így csapatban első helyezést értek el. Felkészítő tanáruk: Pótáné Márton Mária tanárnő.
Szauer Marcell 12.a osztályos tanuló harmadik helyen, Bárány Tamás 9.kny osztályos tanuló negyedik, Lénárt Levente 12.a osztályos tanuló hatodik helyen végzett.  Felkészítő tanáruk: Hevesi Zoltán tanár úr.

 

A matematika OKTV második fordulójából a döntőbe jutott Gróf Tamás 12.c osztályos tanuló. Felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

 

 A matematika OKTV II. kategória második fordulójába jutott Gróf Tamás 12.c osztályos tanuló.
Felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Az Arany Dániel Országos Matematika Verseny

kezdők, 1. kategóriában a második fordulóba jutott:
Bárány Tamás 9.kny osztályos tanuló  – felkészítő tanára: Hevesi Zoltán tanár úr
György István 9.a osztályos tanuló - – felkészítő tanára: Pecsenye Pálné tanárnő
Jurányi Viktória 9.c osztályos tanuló - – felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő
Molnár Máté 9.a osztályos tanuló - – felkészítő tanára: pecsenye Pálné tanárnő
haladók,

2. kategóriában a második fordulóba jutott:

Szaller Nikolett 10.k(kny) osztályos tanuló - – felkészítő tanára: Dobró Tünde tanárnő
 

Bolyai matematika csapatverseny megyei/regionális eredményei

6. hely        Lénárt Emese,  Máté Boglárka, Milák Johanna Jázmin, Minya Liliána  

    5. c osztályos tanulók      Felkészítő tanáruk: Verbáné Balog Ildikó tanárnő


4. hely     Domán Boglárka,  Galambos Blanka,  Liptai Kinga, Varga Eszter             

   6.c osztályos tanulók        Felkészítő tanáruk: Kovács Mária tanárnő


3. hely        Árvai Balázs, Berecz Máté, Jacsó Barnabás, Kovács Eszter Éva   

    7.c osztályos tanulók      Felkészítő tanáruk: Pótáné Márton Mária tanárnő

Kockakobak matematika verseny
Bárány Tamás és Pózmán Réka 9.kny országos döntőbe jutottak.
Bárány Tamás az országos döntőben 9. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Hevesi Zoltán tanár úr

 Katolikus Általános Iskolák Dugonics András Matematikaversenye
 Második fordulóba jutott tanulók:
Gallik Péter    5.c    Felkészítő: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő
Domán Gabriella 5.c Felkészítő: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő
Lénárt Emese    5.c    Felkészítő: Verbáné Balog Ildikó tanárnő
Kakuk Balázs    5.c    Felkészítő:  Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő
Klarianka Petra 5.c    Felkészítő: Nagygyörgyné Béres Ildikó
Sebestyén Virág 6.c    Felkészítő: Kovács Mária tanárnő
Liptai Kinga    6.c    Felkészítő: Kovács Mária tanárnő
Bertóti Bálint    6.c    Felkészítő: Kovács Mária tanárnő
Domán Boglárka 6.c Felkészítő: Kovács Mária tanárnő
Piller Olivér    6.c  Felkészítő: Pótáné Márton Mária tanárnő
Berecz Máté    7.c  Felkészítő: Pótáné Márton Mária tanárnő
Csécs Boglárka 7.c  Felkészítő: Pecsenye Pálné tanárnő
Sütő Péter 7.c  Felkészítő: Pecsenye Pálné tanárnő
Árvai Balázs    7.c  Felkészítő: Pótáné Márton Mária tanárnő
Kovács Eszter Éva    7.c  Felkészítő: Pótáné Márton Mária tanárnő
Semegi László Mihály 8.c  Felkészítő: Pótáné Márton Mária tanárnő
Gallik Zoltán    8.c  Felkészítő: Pótáné Márton Mária tanárnő

 

_______________________________ 2013/2014. tanév_______________________________

 

 



KÖMAL matematika feladatmegoldó verseny

„C” feladatok kategória

10. osztályos tanulók:

77. Szauer Marcell 11.a. 97 pont (Hevesi Zoltán)

94. Liptai Dóra 11.a. 76 pont (Hevesi Zoltán)

129-131. Kiss Krisztina 11.e. 49 pont (Hevesi Zoltán)


12. osztályos tanulók:

33. Semegi Judit 12.k. 96 pont (Hevesi Zoltán)

73-74. Nyíri Tamás 13.c 34 pont (Hevesi Zoltán)


„B” feladatok kategória

11. osztályos tanulók:

43. Gróf Tamás 11.c 55 pont (Pótáné Márton Mária)

Iskolánk tanulói Heves megye középiskolái közül a legtöbb elért ponttal büszkélkedhetnek a „C” és „B” feladatok pontversenyében.

1. GGCG: 637 pont (tavaly 415 pont) 

2. Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium:373 pont (tavaly 327 pont)

 

 

A Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen Heves megyében:

Gallik Zoltán (7. c) második helyezett, felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Gróf Tamás (11.c) harmadik helyezett, felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Árvai Balázs (6.c) harmadik helyezett, felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Burovincz Máté (12.d) negyedik helyezett, felkészítő tanára: Hevesi Zoltán  tanár úr

Kovács Gergely Bulcsú  (8.c) negyedik helyezett, felkészítő tanára: Kovács Mária

Szauer Marcell (11.a) ötödik helyezett, felkészítő tanára: Hevesi Zoltán tanár úr

Jurányi Viktória (9.c) hatodik helyezett, felkészítő tanára: Verbáné Balog Ildikó tanárnő

Kovács Eszter (6.c) hatodik helyezett, felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Misi Bettina (11.k) nyolcadik helyezett, felkészítő tanára:  Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő

Bertóti Bálint (5.c) nyolcadik helyezett, felkészítő tanára:  Kovács Mária tanárnő

Berecz Máté (6.c) kilencedik helyezett, felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

 

 

 

 A Vakond Vágta Matematika Csapatverseny döntőjébenA Vakond Vágta Matematika Csapatverseny döntőjében

iskolánk LogikáZoo elnevezésű csapata második helyezést ért el.

A csapat tagjai: Árvai Balázs, Berecz Máté, Jacsó Barnabás, Kovács Eszter Éva (6.c)

Felkészítő tanáruk: Pótáné Márton Mária tanárnő

 

A Heves Megyei Középiskolák Palotás József  Matematika Emlékversenye:

Gróf  Tamás (11.c) első helyezett,  felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária tanárnő

Szaller Nikolett (10.k) negyedik helyezett, felkészítő tanára: Dobró Tünde tanárnő

Lénárt Levente (11.a) negyedik helyezett, felkészítő tanára: Hevesi Zoltán tanár úr

Pável Zsombor (11.k) ötödik helyezett, felkészítő tanára: Nagygyörgyné Béres Ildikó tanárnő.

Gróf  Tamás az összes versenyző közül egyedüliként ért el maximális pontszámot.

 

 

 

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny  megyei eredményei

Iskolánk legeredményesebb tanulója: Szauer Marcel  (11.a) megyei 2. hely,

legeredményesebb tanára: Hevesi Zoltán (Szauer Marcell tanára).

További helyezések:

Kovács Eszter Éva      6.c     5. hely               tanára: Pótáné Márton Mária

Kovács Anna               6.c     6. hely               tanára: Pótáné Márton Mária

Csapatban: Kovács Eszter Éva, Kovács Anna és Berecz Máté 6.c osztály tanulói megyei 1. hely.

Gróf  Tamás              11.c      3.hely                tanára: Pótáné Márton Mária

Lénárt Levente          11.a      6. hely               tanára: Hevesi Zoltán

Burovincz Máté          12.d     9.hely                tanára: Hevesi Zoltán

 

 

A tavalyi Arany Dániel Matematikaversenyen elért eredménye alapján iskolánkból meghívták Gróf Tamást (11.c) a 2014. március 18-án tartandó Surányi János Emlékversenyre, ami egyben a nemzetközi matematikai diákolimpia első válogató versenye is.

Felkészítő tanára: Pótáné Márton Mária

 

Gróf Tamás 11.c, a matematika OKTV-n a 2. fordulóba jutott. Az elérhető  35 pontból  30 pontot szerzett.

Felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária.

 

Az Arany Dániel Matematikaversenyen a 2. fordulóba jutott tanulók:

 Marton Veronika   9.c        Verbáné Balog Ildikó    kezdők I. kat.

Dobos Dorottya     9.a(ny)   Hevesi Zoltán   kezdők II. kat.

Szaller Nikolett    9.k (kny) Dobró Tünde     kezdők II. kat.

Urbán Gerda          9.k (kny) Dobró Tünde     kezdők II. kat.

Veres Márton         10.c      Békési Zoltán    haladó I.kat.

Antal Márton         11.a       Hevesi Zoltán   haladó II. kat.

Birincsik Sándor     11.a       Hevesi Zoltán   haladó II. kat.

Szauer Marcell       11.a       Hevesi Zoltán   haladó II. kat.

Pável Zsombor        11.k       Nagygyörgyné Béres Ildikó haladó II. kat.

A Katolikus Általános Iskolák Dugonics András Matematikaversenyének 1. fordulójának eredményei alapján az alábbi tanulók dolgozatai küldhetők tovább.
1.    Bujdos Áron            5.c    Felkészítő tanár: Kovács Mária
2.    Domán Boglárka       5.c    Felkészítő tanár: Kovács Mária
3.    Sebestyén Virág      5.c    Felkészítő tanár: Kovács Mária
4.    Berecz Máté           6.c    Felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária
5.    Kovács Eszter Éva   6.c    Felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária
6.    Gallik Zoltán György7.c    Felkészítő tanár: Pótáné Márton Mária
7.    Árvai Dóra              8.c    Felkészítő tanár: Kovács Mária
8.    Kovács Gergely Bulcsú    8.c    Felkészítő tanár: Kovács Mária
9.    Benke Balázs           8.c    Felkészítő tanár: Kovács Mária
10.    Kara Ákos              8.c    Felkészítő tanár: Kovács Mária
11.    Pittner Zsolt          8.c    Felkészítő tanár: Kovács Mária

 

Gárdonyis eredmények a KÖMAL matematika feladatmegoldó versenyén


A 2012/13. tanévben a Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium tanulói eredményesen szerepeltek az országos matematika feladatmegoldó verseny „C feladatok” és „B feladatok” kategóriájában.

 

„C” feladatok:

10. osztályos tanulók:

62.                   Gelyeta Előd 10.o.                              110 pont         (Hevesi Zoltán)
63.                  
Ircsik Péter 10.o.                                109 pont         (Hevesi Zoltán)
68-69.            
Gróf Tamás 10.o.                                104 pont         (Kovács Mária)
198-202.        
Danics Ágnes 10.o.                              38 pont         (Hevesi Zoltán)

11. osztályos tanulók:

150-157.         Burovincz Máté 11. o.              27 pont         (Hevesi Zoltán)

 

„B” feladatok:

12. osztályos tanulók:

42-43.             Buttinger Milán 12. o.               27 pont         (Pótáné Márton Mária)

 

Iskolánk tanulói Heves megye középiskolái közül a legtöbb elért ponttal büszkélkedhetnek a „C” és „B” feladatok pontversenyében.(1. GGCG: 415 pont, 2. Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium: 327 pont.)