Atlétika

 
 
 
 

_____________________________________ 2016/2017. tanév____________________________________ 

 http://www.heol.hu/heves/sport/szeles-a-gat-nem-akadaly-693737

 

Sport XXI. program észak-magyarországi régió atlétika teremversenyén

Sport XXI. program észak-magyarországi régió atlétika teremversenyén
 harmadik helyezést értek el U13-as kategóriában a Gárdonyi tanulói. Csapattagok: Szauer Anna, Tómács Tímea, Demeter András, Szabó-Varga Petra és Kovács Liza (6.c)

Felkészítő és kísérő tanár: Asszonyi Evelin tanárnő

_

____________________________________ 2015/2016. tanév____________________________________ 

 
 

Atlétika Diákolimpia Országos Döntő

Atlétika Diákolimpia Országos Döntő
 Az Atlétika Diákolimpia Országos Döntőjében

 Szeles Bálint (11.e) 110 méteres gátfutásban első, 200 méteres síkfutásban harmadik, magasugrásban negyedik helyen végzett

Nagy Roland (11.e) magasugrásban hatodik helyezett

Linkecs Patrik (11.e) 110 méteres gátfutásban hatodik, magasugrásban tizenegyedik helyen végzett

Edzők: Fejes Péter és Petrovai József

Versenyeztető tanár: Kissné Bedécs Szilvia tanárnő

 

Atlétika Megyei Diákolimpia

Atlétika Megyei Diákolimpia
 Megyei Diákolimpiai Döntő Atlétika

V.korcsoport fiú
200 m Kovács Gergely Búlcsú   9.k            7. hely
400 m László Péter     9.k                   2. hely
800 m László Péter     9.k                   5. hely
Kovács Márk      9.k                         6. hely
1500 m
Csattos László  10.e                         3.hely
Bárány Tamás     9.k                         5. hely
3000 m
Bárány Tamás      9.k                        2. hely
Csattos László 10.e                          3. hely

V. korcsoport leány

100 m
Semperger Dóra   9.a                         5.hely
Kriston Nikolett    9.e                      6. hely

1500 m
 Lukács Dóra  9.e                            1. hely

Távolugrás
Semperger Dóra 9.a                           3.hely


VI. korcsoport fiú

200 m
Szeles Bálint 11.e  országos döntőbe jutott  1.hely
Nagy Roland 11.                              4.hely


800 m
Hermann Péter  11.e                          2.hely

1500 m
Majoros Leon  11.e ny                        4.hely

3000 m
Majoros Leon    11.eny                       8.hely

110 m gátfutás
Szeles Bálint 11.e  országos döntőbe jutott  1.hely
Linkecs Patrik 11.e országos döntőbe jutott  2.hely
Nagy Roland 11.e                             3.hely

Magasugrás
Szeles Bálint 11.e  országos döntőbe jutott  1.hely
Linkecs Patrik 11.e országos döntőbe jutott  2.hely
Nagy Roland 11.e    országos döntőbe jutott  3.hely

Távolugrás
Szeles Bálint 11.e  országos döntőbe jutott  1.hely
Linkecs Patrik 11.e                          2.hely
Nagy Roland 11.e                             3. hely

Súlylökés
Linkecs Patrik 11.e                          3.hely
Mátyás Martin 11.e                           5.hely

Diszkoszvetés
Linkecs Patrik 11.e                          2. hely

4X100 m fiú váltó   országos döntőbe jutott  1.hely
Linkecs,Szeles, Nagy R.,Kurtán

4X400 m fiú váltó                            2.hely
Hermann, Kürti, Kovács G.,Kovács M.

4X100 m leány váltó                          2.hely
Göböly,Képes,Lukács,Kriston

4X400 m leány váltó                          2.hely
Göböly,Képes,Lukács,Kriston

Versenyeztető tanár: Kissné Bedécs Szilvia tanárnő
 
 
_____________________________________ 2014/2015. tanév____________________________________
 

Gárdonyis sikerek a fedettpályás országos összetett magyar atlétika bajnokságon

Országos bajnok magasugrók

 Az Atlétika Diákolimpiai Országos Döntő Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságában magasugrásban iskolánk csapata I. helyezést ért el.

Csapattagok: Dandé Dávid (10.a), Dani István (12.a), Linkecs Patrik (10.e), Nagy Roland (10.e) és Szeles Bálint(10.e).

 Felkészítő: Fejes Péter, Versenyeztető tanár: Kissné Bedécs Szilvia tanárnő

KÉP A VERSENYHEZ

 

 
 
Diákolimpia Megyei Döntő - Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság V.-VI. korcsoport

 Magasugrás: I. hely

Dani István 12.a

Dandé Dávid 10.a

Linkecs Patrik 10.e

Nagy Roland 10.e

Szeles Bálint 10.e

Távolugrás: I. hely

Farkas Dániel     10.a

Dandé Dávid      10.a

Linkecs Patrik    10.e

Nagy Roland      10.e

Szeles Bálint      10.e

Svéd váltófutás: I. hely

Hermann Péter     9.e

Dandé Dávid      10.a

Linkecs Patrik    10.e

Nagy Roland      10.e

Szeles Bálint      10.e

Gerelyhajítás: II. hely

Dandé Dávid      10.a

Linkecs Patrik    10.e

Nagy Roland      10.e

Szeles Bálint      10.e

4x1500 m  váltófutás: III.hely

Bárány Tamás    9.any

Vass Balázs       12.a

Bartha Máté       11.c

Klement Viktor  12.e

 
 

_____________________________________ 2013/2014. tanév____________________________________

Atlétika Diákolimpia megyei döntő IV. korcsoport

 100 m leány döntő                      4. hely  Szűcs Kinga 7.c                                             

300 m leány                                 7. hely  Nagy Dóra 7.c                                   

Kislabdahajítás leány                     5.hely   Képes Cintia                          

 Atlétika Diákolimpia megyei döntő V. - VI. korcsoport

 V. korcsoport 100 m síkfutás fiú Balázs Gábor 9.c/ny/               5. hely

 200m síkfutás fiú Szeles Bálint     9.e       2. hely

 800m síkfutás fiú Majoros Leon 9.e/ny/  2. hely

1500m síkfutás fiú Kisjuhász Marcell 10.c 6. hely           

 3000m síkfutás fiú Varró Zoltán 9.e /ny/    4. hely

 110m gátfutás fiú

Szeles Bálint  9.e          1. hely, Nagy Roland  9.e         2. hely,  Linkecs Patrik 9.e        3. hely

Magasugrás fiú Nagy Roland 9.e  1. hely, Szeles Bálint 9.e  2. hely, Linkecs Patrik  9.e 4. hely

Távolugrás fiú Szeles Bálint     9.e       1. hely

Gerelyhajítás fiú Nagy Roland 9.e          3. hely,  Linkecs Patrik 9.e        4. hely

 4X100m fiú váltó      3. hely  (Nagy Roland 9.e, Szeles Bálint 9.e Linkecs Patrik 9.e Balázs Gábor 9.c/ny/ )

 800m síkfutás lány Oszlánczi Viktória 10.c               1. hely

 1500m síkfutás lány Oszlánczi Viktória 10.c            1. hely

 Súlylökés lány Horváth Edina 9.e        1. hely, Kulcsár Ivett 9.e          2. hely

 VI. korcsoport

 800m síkfutás fiú Czucor Péter 11.e                   1. hely

 1500m síkfutás fiú Klement Viktor 11.e  2. hely, Juhász Benjámin 11.a  3. hely, Czucor Péter 11.e 4. hely

 Távolugrás fiú Vas Balázs 11.a           6. hely

 Súlylökés lány Borbás Dalma  12.a     4. hely

 Kísérőtanár Kissné Bedécs Szilvia tanárnő

 

Országos Ifjúsági Atlétikai Csapatbajnokság eredményei:

 Magasugrás     1. hely 110m gátfutás  2. hely 400m gátfutás  3. hely Ötösugrás        4. hely Gerelyhajítás    4. hely

Atlétáink: Linkecs Patrik, Szeles Bálint és Nagy Roland. 9.e 

Atlétika Diákolimpia Országos Döntő V-VI. korcsoport

 

110 m gát  fiú – V- kcs.

Szeles Bálint  9.e       2.hely

Linkecs Patrik 9.e        12.hely

400 m gátfutás  fiú – V. kcs

Szeles Bálint 9.e                    2.hely

Nagy Roland  9.e      6.hely

Magasugrás fiú – V. kcs.Szeles Bálint           9.e       4.hely

Nagy Roland  9.e       6.hely 

Linkecs Patrik 9.e        11.hely

 

 

Hármasugrás fiú - V. kcs.Nagy Roland 9.e      9.hely

800m síkfutás leány – V. kcs.

Oszlánci Viktória         11.hely

 

Kísérőtanár: Kissné Bedécs Szilvia tanárnő

 

 

 

Az Atlétika Diákolimpia Megyei Döntőjén a 4x100 méteres váltónk

(Gál Zita 7.c,Saját Stefánia 7.c, Szűcs Kinga 7.c és  Nagy Dóra 7.c)    III.helyezést ért el,

a  4x600 méteres váltónk (Gál Zita 7.c, Képes Cintia 9. e, Saját Stefánia 7.c és Mester Edina 10.c)   II. helyezést ért el.

 
Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia Megyei Döntő-Eger, 2013. szeptember
Távolugrás fiú V.-VI. korcsoport. 2. hely országos döntőbe jutott!
Burovincz Máté 12.d
Dani István 11.a
Linkecs Patrik 9.e
Nagy Roland 9.e
Szeles Bálint 9.e

Gerelyhajítás fiú V.-VI. korcsoport -2. hely
Linkecs Patrik     9.e
Mátyás Martin 9.e
Nagy Roland 9.e
Szeles Bálint 9.e
Benkő Tamás 9.e (ny)

Magasugrás fiú V.-VI. korcsoport – 2. hely
Dani István 11.a
Lénárt Levente 11.a
Linkecs Patrik 9.e
Nagy Roland 9.e
Szeles Bálint 9.e

Svédváltó fiú V.-VI. korcsoport - 4. hely
Karácsony Gábor 12.d
Linkecs Patrik 9.e
Nagy Roland 9.e
Szeles Bálint 9.e

Súlylökés fiú V.-VI. korcsoport – 7. hely
Benkő Tamás    9.e (ny)
Burovincz Máté 12.d
Linkecs Patrik 9.e
Mátyás Martin 9.e

Gerelyhajítás leány V.-VI. korcsoport -3. hely
Alberti Giulia    9.e
Harman Hanna 9.e
Képes Cintia 9.e
Kulcsár Ivett 9.e

4X800m váltófutás leány V.-VI.korcsoport - 2. hely
Képes Cintia, Koós Kitti,9.e
Mester Edina 10.c
Oszlánczi Viktória  10.c
Kísérőtanár: Kissné Bedécs Szilvia

Országos Atlétika Diákolimpiai Döntő-Ügyességi Csapatbajnokság
Budapest, 2013.október 8.

 

Távolugrás V.-VI.korcsoport – 11. hely
Burovincz Máté 12.d
Dani István 11.a
Linkecs Patrik 9.e
Nagy Roland 9.e
Szeles Bálint 9.e
Kísérőtanár: Kissné Bedécs Szilvia