Savaria, 2019

Simon Réka 9.k osztályos tanuló a Savaria Történelem Verseny országos döntőjében az I. kategóriában 8. helyen végzett.
Felkészítő tanára: Kovács Ottó tanár úr

tovább »
2019.05.06

Biblia, a világ legolvasottabb könyve

A Hebe Kft. által rendezett országos egyfordulós levelező csapatversenyen a Biblia - a világ legolvasottabb könyve témakörben megosztott 5. helyezést ért el a 11.a-ból: Fejes Krisztián, Görcsös Viktória, Hadobás Luca és Hanyi Viktória csapata, felkészítő tanáruk: Fodor Beáta tanárnő és Pável Zsolt, Török Karolina és  Plank Antónia (9.kny) csapata, felkészítő tanáruk: Kovács Ottóné tanárnő.

Hetedik helyezett lett Molnár Adelina és Sipos Anna (9.c) csapata, felkészítő tanáruk: Barnáné Fekete Mónika tanárnő



tovább »
2019.05.14

Országos Úszás Diákolimpia

 Országos „A” kategóriás Úszó Diákolimpia

V.-VI. korcsoport

100m mellúszás 1. hely Békési Eszter 11.e

200m mellúszás 1. hely Békési Eszter 11.e

200m gyorsúszás 1. hely Muzsnay Zsófia 10.e

50m pillangóúszás 6. hely Muzsnay Zsófia 10.e

100m gyorsúszás 5. hely Sződi Zsolt 9.c

50m gyorsúszás 5. hely Sződi Zsolt 9.c

4x50m lány vegyesváltó 1. hely

A váltó tagjai: Jobbik Leila 11.e, Békési Eszter 11.e, Muzsnay Zsófia 10.e és Párkányi Réka 11.e

A verseny legeredményesebb lány versenyzője: Békési Eszter, 11.e

Felkészítő tanár: Hegedüs Ágnes tanárnő


tovább »
2019.04.24

Kosáry Domokos Verseny

A Kosáry Domokos Országos Történelemversenyen Milák Johanna Jázmin 9. c osztályos
tanuló az országos döntőben 23. helyezést ért el,
felkészítő tanára Bozsik Zoltán tanár úr
 

tovább »
2019.04.05

Dr. Habis György Városi Német Szépkiejtési Emlékverseny

 
 
 
 
 
 
 
 
A Dr. Habis György Városi Német Nyelvi Szépkiejtési Emlékversenyen
Kovács Eszter Éva 10.cny osztályos tanuló első helyezést ért el, felkészítő tanára: Jobbágyné Reményi Henrietta tanárnő
Csuhai Flóra 9.k osztályos tanuló negyedik helyezést ért el, felkészítő tanára: Jobbágyné Reményi Henrietta tanárnő
Juhász István 11.k osztályos tanuló tizedik helyezést ért el, felkészítő tanára: Kádár-Lénárt Veronika tanárnő
 
 

tovább »
2019.03.24

Implom József helyesírási verseny

Zsámba Éva 10. k osztályos tanuló az Implom József Középiskolai Verseny Kárpát-medencei döntőjében a gimnáziumi kategóriában 11. helyezést ért el. 
Felkészítő tanára: Tóthné Török Anna tanárnő

tovább »
2019.03.06

Országos Úszás Diákolimpia

 
 
 
 
 
 
Az Országos Úszás Diákolimpián
 
100m gyorsúszásban Rozsnyay Bence Máté 12.e 2. hely
100m mellúszásban Sári András Mátyás 11.e 2. hely
100m mellúszásban Prókai Blanka 10.k 14. hely
100m hátúszásban Sík Bence Máté 11.e 3. hely
4x50m fiú gyorsváltó 2. hely
(tagjai: Szőke Ákos Zalán, Podlovics Attila, Sári András Mátyás 11.e, Rozsnyay Bence Máté 12.e)
4x50m lány gyorsváltó 2. hely
(tagjai: Kovács Márta 10.k, Podlovics Anna 12.e, Váczi Kira, Horváth Laura 10.e)
 
Versenyeztető tanár: Bóta Marianna tanárnő
 
 

tovább »
2019.03.12

Nyelvmesterek

A Nyelvmester országos helyesírási csapatversenyen Sipos Anna és Molnár Adelina 9.c osztályos tanulók csapata első helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Barnáné Fekete Mónika tanárnő. 

tovább »
2019.02.05