Angol

_____________________________________ 2016/2017. tanév____________________________________ 

Halász Veronika 7.c osztályos tanuló a Play and Win országos angol nyelvi levelező versenyen Junior kategóriában egyéniben 14. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Farkas Fruzsina tanárnő

 

READING IN ENGLISH angol nyelvű olvasási verseny 2017 tavaszi fordulójának eredményei

1. kategória 4. helyezés Nagygyörgy Lili 5. c tanára: Kis Sarolta tanárnő

2. kategória 2. helyezés Jancsó Veronika 9kny tanára: Farkas Fruzsina tanárnő

3. kategória 4. helyezés Halász Veronika 7. c tanára Farkas Fruzsina tanárnő

3. kategória 4. helyezés   Milák Johanna Jázmin 7. c tanára: Tóth Szilvia tanárnő

3. kategória 4. helyezés Nagy Patrik Sixtus 9.ny tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

3. kategória 5. helyezés Suszter Dominik 9.ny tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

3. kategória 6. helyezés Frank Emma Boglárka 9.ny tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

4. kategória 1. helyezés   Zsámba Éva 9.kny tanárai: Némethné Lányi Ilona és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

4. kategória 4. helyezés Varga Veronika 9.ny tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

5. kategória 5. helyezés Zakar Zsombor 10.a tanára: Inczéné Lazarevics Katalin tanárnő

6. kategória 2. helyezés Kovács Eszter 9.ny tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

6. kategória 3. helyezés Kovács Anna 9.ny tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

6. kategória 5. helyezés Papp Dóra  10.k       tanára: Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

6. kategória 6. helyezés Tóth Réka 9. k tanárai: Schnémann-Bagi Emese és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

6. kategória 4. helyezés Skoda Franciska 10. k tanára Kis Sarolta tanárnő

A villámvetélkedőben a gárdonyis csapat első helyezett lett. A csapat tagjai:

Papp Dóra 10. k tanára: Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

Skoda Franciska 10. k tanára: Kis Sarolta tanárnő

Zakar Zsombor 10. a tanára: Inczéné Lazarevics Katalin tanárnő

Tóth Réka 9. k tanárai: Schnémann-Bagi Emese és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

 

Mezei Mónika 10. k osztályos tanuló az ELT országos angol versenyen 5. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Kis Sarolta tanárnő

 

 

A Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny írásbeli fordulójában angol nyelvből iskolánk két tanulója a legjobb tíz közé jutott.

HAJAGOS ERIK 9.ny      5. kategória 5. helyezés

Felkészítő tanárai: Egedné Gerencsér Ildikó, Őrsiné Mohl Szilvia és Schnémann-Bagi Emese tanárnő

JUHÁSZ ISTVÁN 9.k      4. kategória  4. helyezés

Felkészítő tanárai: Schnémann-Bagi Emese és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

1. kategória

Antal Liliána 5.c            2.hely              Felkészítő tanár: Kis Sarolta tanárnő

2. kategória

Hajdu Botond  7.c         1.hely              felkészítő tanár:  Farkas Fruzsina tanárnő

Zsámba Éva 9.kny           1.hely              felkészítő tanárok: Némethné Lányi Ilona és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

Dobrocsi Levente 7.c    4. hely             felkészítő tanár: Farkas Fruzsina tanárnő

Nagy Petra     9.a           5.hely              felkészítő tanár: Márkly Réka tanárnő

3. kategória

Halmai Mónika  10.a    3. hely             felkészítő tanár:  Némethné Lányi Ilona tanárnő

Szécsényi Cintia  10.a   4. hely            felkészítő tanárok: Löveiné Csák Mária és Papp Anett tanárnő

Gallik Péter          7.c     5. hely            felkészítő tanár: Marótiné Lehoczky Erika tanárnő

Tóth Katalin         9.c     5. hely            felkészítő tanár: Márkly Réka tanárnő

Koncz Dorina      7.c      6. hely            felkészítő tanár: Marótiné Lehoczky Erika tanárnő

4. kategória

Kovács Eszter Éva 9.ny  1. hely           felkészítő tanár: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Varga Veronika 9.ny  2. hely               felkészítő tanár: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Halász Veronika    7.c   6.hely            felkészítő tanár:  Farkas Fruzsina tanárnő

Farkas Boglárka  11.a   6. hely           felkészítő tanár: Márkly Réka tanárnő

5. kategória

Kovács Anna 9.ny         1. hely            felkészítő tanár: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Szabó Dániel 9.ny        6. hely            felkészítő tanár: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

6. kategória

Virág Nelli    9k            6. hely            felkészítő tanárai: Schnémann-Bagi Emese tanárnő és  Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

 

 

A Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium által 25. alkalommal megrendezett Berze angol nyelvi szépkiejtési –és nyelvismereti versenyen Terenyei Zsófi 7.c osztályos tanuló 5.,Törő Hajnalka 7.c osztályos tanuló pedig 9. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Tóth Szilvia tanárnő

 

A Debreceni Egyetem DEbate angol nyelvű vitaversenyének november 25-én megtartott miskolci középdöntőjén az országos döntőbe jutott háromfős csapatunk, csapattagok: Kónya Márton (11.K), Pauli Lilien (11.K) és Sánta Virág (11.K)

Szaktanáraik: Őrsiné Mohl Szilvia, Schnémann-Bagi Emese és Karin Macdonald tanárnők

 

Az OKTV-n angol nyelvből két diák dolgozata volt továbbküldhető. A 100 pontos írásbeli tesztből a diákok az alábbi pontokat szerezték:

 

Hócza Szabolcs 12.kkny 77 pont

Urbán Gerda 12.kkny 80 pontot ért el

Felkészítő tanáruk: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

Fordítói verseny

Fordítói verseny
 A Nyelvek Világnapja alkalmából az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. és a Heves Megyei Europe Direct Tájékoztató Központ fordítói versenyt rendezett középiskolások számára. A versenyen BARNA HAJNALKA iskolánk 12.kkny osztályos tanulója angol nyelvből harmadik helyezést ért el. Felkészítő tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

 

 

_____________________________________ 2015/2016. tanév____________________________________ 

Reading in English

A READING IN ENGLISH angol nyelvű olvasási verseny tavaszi fordulójában iskolánkból a döntőbe jutott diákok eredményei

 1. kategória

Reading in English

Kovács Janka 6. c egyéni 1. hely csapat 2. hely tanára: Marótiné Lehoczky Erika tanárnő

Halász Veronika 6. c egyéni 1. hely csapat 2. hely tanára: Jágerné Luca Enikő tanárnő

2. kategória

Halmai Mónika 9. a  1. hely tanára: Némethné Lányi Ilona tanárnő

Szécsényi Cintia 9. a  2. hely tanára: Marótiné Lehoczky Erika tanárnő

Csirmaz Nóra 7. c egyéni 2. hely csapat 2. hely tanára: Gulyás Erika tanárnő

Pusztai Ágota 10. a  csapat 3. hely tanára: Némethné Lányi Ilona tanárnő

Haller Mirtill 9. a  4. hely tanára: Marótiné Lehoczky Erika tanárnő

Csuhaj Petra 9ny egyéni 5. hely, csapat 2. hely tanárai: Márkly Réka tanárnő, Őrsiné Mohl Szilvia tanárnő és Ivánfalvi Gábor tanár úr

 3-as kategória

Farkas Boglárka 10. a egyéni 2. hely, csapat 2. hely tanára: Márkly Réka tanárnő

Árvai Adél 9ny egyéni 3. hely csapat 2. hely tanárai: Márkly Réka tanárnő, Koszecz Krisztina tanárnő és Orosz László Tamásné tanárnő

 4-es kategória

Erdei Karola 11. a    5. hely tanárai: Gerjákné Csibrány Éva tanárnő és Jágerné Luca Enikő tanárnő

 5-ös kategória

Kovács Anna 8. c  1. hely tanára Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Tóth Réka 9kny  2. hely tanárai Bagi Emese tanárnő, Gerjákné Csibrány Éva tanárnő és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

Papp Dóra 9. k   4. hely tanára: Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

Potsay Zille 8. c  4. hely tanára    Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Jáger Csenge 9kny  5. hely tanárai Bagi Emese tanárnő, Gerjákné Csibrány Éva tanárnő, Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

 

 

A Fox országos angol versenyen Kiss Krisztián 10.k osztályos tanuló 1. helyezett lett, nyereménye egy  iPad mini.

Felkészítő tanárai: Őrsiné Mohl  Szilvia és Koszecz Krisztina tanárnő

 
Az angol nyelv OÁTV megyei fordulójában Árvai Balázs második, Hajagos Erik harmadik helyen végzett.
Felkészítő tanáruk: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Az angol nyelv OÁTV második fordulójába behívták Árvai Balázst és Hajagos Eriket (8.c).

Felkészítő tanáruk: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

 

 

Az angol OÁTV iskolai fordulójában továbbküldhető dolgozatot írt: Árvai Balázs, Hajagos Erik és Forgács Erika 8.c.

Felkészítő tanáruk: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

 

 

 READING IN ENGLISH angol nyelvi olvasási verseny 2015 őszi eredmények

 

READING IN ENGLISH angol nyelvi olvasási verseny 2015 őszi eredmények

 
OLÁH ZSÓFIA, KOVÁCS BOGLÁRKA, SOMOGYI KRISTÓF 10. c osztályos tanulók csoportversenyben a 2. helyezést érték el. Felkészítő tanáruk: Papp Valéria tanárnő

 

Egyéni helyezések:

KOVÁCS BOGLÁRKA 10. C 5. szint 1. hely

SOMOGYI KRISTÓF 10. C 6. szint 3. hely

Felkészítő tanáruk: Papp Valéria tanárnő

 

KOVÁCS ANNA 8. C  5. szint 1. hely

KÁLLAI BOLDIZSÁR 8. C 3. szint 5. hely

POTSAY ZILLE 8. C 6. szint 1. hely

MAJOR BENCE 8. C 6. szint 4. hely

 

BALÁZS DIA 8. C 2. szint 2. hely 

 

Felkészítő tanáruk: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

 

CSŐKE KAROLINA 9.NY 2. szint 4. hely

VARGA DORINA ÍRISZ 9.NY  2. szint 5. hely

DORKÓ DOROTTYA 9.NY 2. szint 2. hely

Felkészítő tanáraik: Koszecz Krisztina, Orosz László Tamásné és Márkly Réka tanárnők

 

NAGY JUDIT 13. E 5. szint 7. hely

Felkészítő tanára: Inczéné Lazarevics Katalin tanárnő

 

Az angol nyelv OKTV második kategória első fordulójából továbbküldhető dolgozatot írt: Kaszab Judit 13.k és Darvai Veronika 13.k osztályos tanulók, felkészítő tanáraik: Papp Valéria és Gerjákné Csibrány Éva tanárnők és Hócza Szabolcs 11.kkny osztályos tanuló, felkészítő tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő. Közülük a második fordulóba jutott: Kaszab Judit 13.k osztályos tanuló. 

 

 

 

A Debreceni Egyetem DEbate vitaversenyének döntőjébe jutott a két gárdonyis csapat.

A csapatok tagjai:

MARCZIS LILLA, NAGY JUDIT és SAUFERT ESZTER 13. e

Felkészítő tanáruk: Inczéné Lazarevics Katalin tanárnő 

KÓNYA MÁRTON, PAULI LILIEN és SÁNTA VIRÁG 10.k

Felkészítő tanáruk: Őrsiné Mohl Szilvia és Bagi Emese tanárnő

 

 

 

A Debreceni Egyetem által indított DEbate  vitaversenyben iskolánk mindkét csapata továbbjutott az elődöntőbe.

 

A   SMARTIES   nevű  csapat  tagjai (10. K osztály)

KÓNYA MÁRTON

PAULI LILIEN

SÁNTA VIRÁG

Felkészítő tanáruk: Örsiné Mohl Szilvia és Bagi Emese tanárnők

 

A SHOOTING STAR  nevű csapat tagjai  (13.E osztály)

MARCZIS LILLA

NAGY JUDIT

SAUFERT ESZTER

Felkészítő tanáruk: Inczéné Lazarevics Katalin tanárnő

 _________________________________2014/2015___________________________

Play and Win!


A Play and Win! háromfordulós országos angol versenyen Kids kategóriában a 7.c osztályból

-Aradi Nikolett, Kalocsány Judit és Potsay Zille első helyezettek,

-Ponyi Anna és Varga Veronika szintén első helyezettek,

-Kovács Anna és Prókai Blanka második helyezettek,

-Lukács Sarolta és Velki Nóra hatodik helyezettek lettek.

Felkészítő tanáruk: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

 

Reading in English

 

Reading in English

A READING IN ENGLISH angol nyelvű olvasási verseny tavaszi döntőjébe iskolánkból az alábbi diákok jutottak be:

Első kategória           

6. helyezés   BALÁZS DIÁNA 7.c  tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

 Második kategória   

2. helyezés    HEGYI ESZTER 10.a  tanárai: Jágerné Luca Enikő és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

3. helyezés     KÁLLAY BOLDIZSÁR 7.c  tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Harmadik kategória   

2. helyezés    SZABÓ JANKA  9.Kny    tanárai : Csákváriné Veréb Valéria, Papp Anett és  Tóth Szilvia tanárnő

 3. helyezés   SOMOGYI PETRA 10.a tanárai: Jágerné Luca Enikő és Gerjákné   Csibrány Éva tanárnő

 4. helyezés    TRESÓ BALÁZS  7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

 5. helyezés  ERDEI KAROLA  10.a  tanárai: Jágerné Luca Enikő és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

 6. helyezés  GÁSPÁR VIKTÓRIA  7.c  tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

 6. helyezés  TÓTH DOROTTYA  10.a  tanárai: Jágerné Luca Enikő és Gerjákné  Csibrány Éva tanárnő

Negyedik kategória 

 

 1. helyezés KOVÁCS ANNA 7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

4. helyezés  DARU RÉKA   9.ny  tanárai Gulyás Erika, Inczéné Lazarevics Katalin és Dobró Tünde tanárnő

 5. helyezés  PRÓKAI BLANKA 7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Ötödik kategória 

 

2. helyezés   CSÉPÁNYI KINGA  9.k tanárai: Őrsiné Mohl Szilvia és Bagi Emese tanárnő

 4. helyezés   MAJOR BENCE  7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Hatodik kategória  

 

 1. helyezés    POTSAY  ZILLE   7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó  tanárnő

 2. helyezés   PAULI LILIEN 9.k tanárai: Őrsiné Mohl Szilvia és Bagi Emese  tanárnő

 

 

Balázs Diana 7.c osztályos tanuló az Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny megyei döntőjében 21. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő.

 

Angol OKTV

Angol OKTV
 Szabó Levente Tibor 13.K osztályos tanuló az angol nyelvi OKTV országos döntőjében kilencedik helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

 

Újabb sikerek a Langwest versenyen

Újabb sikerek a Langwest versenyen
 A LANGWEST Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny 5. kategóriájának szóbeli fordulójában ötödik helyezést ért el SIPEKI LILI 9.K (tanárai Őrsiné Mohl Szilvia és Bagi Emese tanárnők), nyolcadik helyezést ért el HÓCZA SZABOLCS 10.Kkny (tanárai Utasi Tamás tanár úr és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő). Eredményével mindkét diák felsőfokú BME szóbeli nyelvvizsgát szerzett.

Ábrahám Örzse Országos Angol nyelvi Verseny

Ábrahám Örzse Országos Angol nyelvi Verseny
 Az egyházi középiskolák számára rendezett 5. Ábrahám Örzse Országos Angol Nyelvi Versenyt Szabó Levente 13.K osztályos tanuló saját hetedik, C1-es kategóriájában megnyerte. Diákunk, mivel minden feladatrészben kiváló teljesítményt nyújtott, különdíjban is részesült.

Felkészítő tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

OKLEVÉL

 

Az OÁTV (országos angol verseny) megyei fordulójába jutott tanulók:

Balázs Diána (7.c) Felkészítő tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Saját Stefánia (8. c), Szabó Gergő (8. c), Szabó-Varga Richárd (8. c) és Szűcs Kinga (8. c )

Felkészítő tanáruk: Kis Sarolta tanárnő

 

 

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
 A LANGWEST Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versenyen ötödik kategóriában iskolánk két tanulója a legjobb tíz közé jutott, és ezzel BME felsőfokú szóbeli nyelvvizsga-lehetőséget szerzett.
Sipeki Lili 9.K osztályos tanuló, felkészítő tanárai: Őrsiné Mohl Szilvia és Bagi Emese tanárnők és Hócza Szabolcs 10.K (kny) osztályos tanuló, felkészítő  tanárai: Utasi Tamás tanár úr és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő.

További eredmények: Szabó-Varga Richárd III. kategória (8. c): 15 helyezett

Magyar Kristóf IV. kategória (9. c): 23. helyezett

Felkészítő tanáruk: Kis Sarolta tanárnő

 

 

 

Az OKTV angol nyelv II. kategóriában Szabó levente Tibor 13. k osztályos tanuló a döntőbe jutott.
Felkészítő tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

 

Az V. Ábrahám Örzse Országos Angol Nyelvi Verseny döntőjébe iskolánkból két tanuló jutott be.

HÓCZA SZABOLCS 10.Kkny 6. kategória
Tanárai: Utasi Tamás tanár úr és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

SZABÓ LEVENTE 13.k 7. kategória
Tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

 

 

Az angol nyelv OKTV második kategóriájában iskolánkból három tanulót hívtak be a második fordulóba:

DARVAI VERONIKA 12.K tanárai: Papp Valéria és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

KASZAB JUDIT 12.K tanárai: Papp Valéria és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

Szabó Levente, 13.k tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

 

 

A READING IN ENGLISH angol nyelvű olvasási verseny döntőjébe iskolánkból 18 diák jutott be.

A READING IN ENGLISH angol nyelvű olvasási verseny döntőjébe iskolánkból 18 diák jutott be.
 


 Eredményeik

 

 

Első kategória

3. helyezés  KOVÁCS ESZTER ÉVA 7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Második kategória

1. helyezés ERDEI KAROLA 9.Kny  tanárai: Gerjákné Csibrány Éva és Gulyás Erika tanárnő

2. helyezés  SZABÓ JANKA 9Kny  tanárai: Kiss Sarolta és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

2. helyezés NAGY RIKARDA RITA 9.Kny tanárai:  Kiss Sarolta és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

2. helyezés FÜLÖP KATA 9Kny tanárai: Gerjákné Csibrány Éva és Gulyás Erika tanárnő

3. helyezés KALÓCZKAI ZSÓFIA 9.Kny tanárai: Kiss Sarolta és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

5.helyezés PAPP DÓRA 9.Kny tanárai: Gerjákné Csibrány Éva és Gulyás Erika tanárnő

Harmadik kategória

2.helyezés PRÓKAI BLANKA 7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Negyedik kategória

2.helyezés URBÁN GERDA 10Kkny tanárai: Utasi Tamás és Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

3.helyezés KOVÁCS ANNA  7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

4.helyezés RÁCZ GERGŐ 9.c tanára: Papp Valéria tanárnő

5.helyezés BAKOS ESZTER 9.Kny tanárai: Gerjákné Csibrány Éva és Gulyás Erika tanárnő

6.helyezés SOMOGYI PETRA 10.a tanárai: Gerjákné Csibrány Éva és Jágerné Luca Enikő tanárnő

Ötödik kategória

1.helyezés POTSAY ZILLE CSENGE 7.c tanára Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

1.helyezés SZÉKELY KRISZTINA  9.a tanára: Bagi Emese tanárnő

3.helyezés  MAJOR BENCE  7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

4.helyezés ÁRVAI BALÁZS 7.c tanára: Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő

Hatodik kategória

 

Az angol OKTV második kategóriájának első, iskolai fordulójában hat továbbküldhető dolgozat született. A száz pontos tesztet a következő tanulók írták meg 75 pont felett:

DARVAI VERONIKA 12.K 90pont tanárai: Papp Valéria és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

SZABÓ LEVENTE 13.K 89 pont tanára:Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

KASZAB JUDIT 12.K 86 pont tanárai: Papp Valéria és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

GÁSPÁR NOÉMI 13.a 83 pont tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

PETŐ KATALIN 12.K 78 pont tanárai: Papp Valéria és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő

 

_______________________________ 2013/2014. tanév_______________________________

A Hebe Kft. „Spring in Britain” című országos versenyen Kids kategóriában Bertha Petra, Holló Áron és Szegedi Fanni (10.c) 23. helyezést ért el. OKLEVÉL

Felkészítő tanár: Lőveiné Csák Mária tanárnő

 

A HEBE Kft. 2013-2014-es tanévben meghirdetett Play and Win! országos angol nyelvi levelező versenyén Cseh Dominika és Melegh Petra (8.c) junior szinten 38. helyezést értek el. 

Felkészítő tanár: Löveiné Csák Mária tanárnő

 

 

A Reading in  English országos versenyen az alábbi eredmények születtek:

Általános  iskolások  (valamennyi diák az általános iskolai kategóriában 6. c osztályos és mindegyiküket Egedné Gerencsér Ildikó tanárnő készítette fel)

Kezdő kategória:
1. helyezés Jacsó Barnabás,  4. helyezés Kovács Eszter

1. kategória   3. helyezés Tresó Balázs

2.kategória   1. helyezés Prókai Blanka, 2. helyezés Gáspár Viktória és Hackermüller Helga 

4. helyezés Hajagos Erik

3.kategória   1. helyezés Kovács Anna,   2. helyezés Potsay Zille

5.kategória   1. helyezés  Major Bence   2. helyezés Árvai Balázs


Középiskolások

3. kategória:
2. helyezés Tóth Dorottya 9. a,
 Felkészítő tanárai: Jágerné Luca Enikő és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő,
3. helyezés Czibulka Dorottya 9kny 

Felkészítő tanára: Őrsiné Mohl Szilvia tanárnő,

4. helyezés Somogyi Petra 9. a
 Felkészítő tanárai: Jágerné Luca Enikő és Gerjákné Csibrány Éva tanárnő
 

Országos sikerek angolból

Országos sikerek angolból
 A Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi versenyen iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:

5. kategóriában első helyezett lett DARVAI VERONIKA 11. k osztályos  tanuló,   ötödik  helyezett lett KASZAB JUDIT    11. K osztályos tanuló

Eredményével mindkét diák BME felsőfokú szóbeli nyelvvizsgát szerzett.  

Felkészítő tanáraik: Gerjákné Csibrány Éva és Papp Valéria tanárnők

 

4. kategóriában HAJDU ANNAMÁRIA 12. a osztályos tanuló  hatodik helyezést ért el. Eredményével BME középfokú szóbeli nyelvvizsgát szerzett.

Felkészítő tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő

A  Langwest Országos Tehetségkutató Verseny

IV. kategóriájának írásbeli fordulójában

Hajdú Annamária 12.A osztályos tanuló 7. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Csákváriné Veréb Valéria tanárnő.

Az V. kategóriában

Darvai Veronika és Kaszab Judit 11.K osztályos tanulók megosztott 3. helyezést értek el.

Felkészítő tanáraik: Gerjákné Csibrány Éva és Papp Valéria tanárnő.

Mivel a diákok saját kategóriájukban a legjobb tíz közé jutottak, eredményükkel szóbeli nyelvvizsga lehetőséget szereztek.

 

A debreceni Angol Műhely kulturális Egyesület által megrendezett READING IN ENGLISH
COMPETITION  angol nyelvű olvasási verseny döntőjében iskolánk tanulói a következő eredményt érték el.
Általános iskolai kategória -   felkészítő tanáruk: Egedné Gerencsér Ildikó
I.       kategória  
1.       hely Prókai Blanka 6.c
2.       hely Potsay Lille 6.c
6.     hely Tresó Balázs 6.c
 
II.        kategória
1.       hely Major Bence 6.c
2.       hely Kovács Anna 6.c
4.     hely Árvai Balázs 6.c
5.    hely Berecz Máté 6.c
6.    hely Hajagos Erik 6.c
                               
Középiskolai kategóriában – felkészítő tanáruk: Gerjákné Csibrány Éva
II. kategória
3. hely Somogyi Petra  9.a     
6. hely Tóth Dorottya  9.a    
 III. kategória
4. hely  Dudás Márton  12.d 
IV. kategória
2. hely Puzsik Csenge  11.k 
V. kategória
1. hely Kaszab Judit    11.k  
2. hely Pető Katalin     11.k   V. kategória
 
Kaszab Judit, Pető Katalin, Puzsik Csenge és Dudás Márton csapatversenyben 2. helyezést ért el.
 A tanulók oklevelet, angol nyelvű irodalmi műveket és utazási csekkeket kaptak.