Kézilabda

 

 

 

 

 
 
 
 

_____________________________________ 2016/2017. tanév____________________________________ 

 

 

_____________________________________ 2015/2016. tanév____________________________________ 

 A Hegedűsné Lóczi Borbála emlékére negyedik alakalommal megrendezett lány kézilabda kupán iskolánk csapata első helyezést ért el.

 

Felkészítő tanáruk: Bóta Marianna tanárnő
 

A diákolimpia országos elődöntőn kézilabda csapatunk III. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Horváth Edina 11.e, Vass Virág 10.e, Kriston Nikolett 9.e, Koós Kitti 11.e, Nagy Dóra 9.e, Farkas Anna 13.e, Képes Cintia 11.e, Szedlák Dorina 10.e, Sepsi Réka 10.e, Harman Hanna 11.e, Nagy Viktória 10.e , Halmai Mónika 9.a és Mester Edina 12.c.

Felkészítő tanáruk: Bóta Marianna tanárnő

 

 

 

Városi Kézilabda Diákolimpia – 1. hely

 Csapattagok:

Farkas Anna               13.e

Gál Zita                      9.ny

Harman Hanna Evelin            11.e

Horváth Edina                                   11.e

Képes Cintia                          11.e

Koós Kitti                              11.e

Kriston Nikolett Viktória       9.e

Nagy Dóra                             11.any

Nagy Viktória                        10.e

Sepsi Réka                             10.e

Szedlák Dorina                      10.e

Tóth Barbara                          9.e
Mester Edina                          12.c

 

 Felkészítő tanáruk: Bóta Marianna tanárnő

 

 

Megyei Kézilabda Diákolimpia – 2. hely

 

 Ezzel az országos területi elődöntőre jutott a csapat.

 Farkas Anna                           13.e

Horváth Edina                                   11.e

Képes Cintia                          11.e

Koós Kitti                              11.e

Kriston Nikolett Viktória       9.e

Nagy Dóra                             11.any

Nagy Viktória                        10.e

Sepsi Réka                             10.e

Szedlák Dorina                      10.e

Tóth Barbara                          9.e
Felkészítő tanáruk: Bóta Marianna tanárnő 

 

 

_____________________________________ 2014/2015. tanév____________________________________

 

Hegedűsné Lóczi Borbála emléktorna

 Hegedűsné Lóczi Borbála emléktorna
 A 3. alkalommal kiírt Hegedűsné Lóczi Borbála kézilabda emléktornán iskolánk csapata első helyen végzett.

Felkészítő tanáruk: Bóta Marianna tanárnő.

Bővebben: http://www.agriasport.hu/index.php?pid=hvlink&sorszam=14790

 

_____________________________________ 2013/2014. tanév____________________________________

 

Kézilabda Amatőr Megyei Diákolimpiai Döntő  3. hely

 Benkő Tamás 9.e /ny/

Csécs Bálint 12.d

Mihály Máté 12.c

Kis Sebestyén 12.d

Szeredi Benjámin 12.c

Berta Mihály 12.a

Nagy Krisztián 12.k

Timafalvi Gergő 9.e

Kovács Ádám 12.a

Mátyás Martin 9.e

 Felkészítő tanár: Bóta Marianna tanárnő

 Kézilabda V. Korcsoport Megyei Diákolimpiai Döntő   1. hely

 Lőrincz Fanni 9.c/ny/

Balázs Gabriella 9.c/ny/

Koós Kitti 9.e

Sepsi Réka, 9.e

Alberti Giulia 9.e

Horváth Edina 9.e

Képes Cintia 9.e

Harman Hanna 9.e

Karczagi Zsuzsanna 9.e

Mester Edina 10.c

Nagy Dóra 10.a

Eckert Gréta 9.a

Tóth Kitti 9.a/ny/

 Felkészítő tanár: Bóta Marianna tanárnő

 

Kézilabda V. Korcsoport Országos Területi Diákolimpiai Döntő  3. hely

 Lőrincz Fanni 9.c/ny/

Balázs Gabriella 9.c/ny/

Koós Kitti 9.e

Sepsi Réka, 9.e

Kulcsár Ivett 9.e

Alberti Giulia 9.e

Horváth Edina 9.e

Képes Cintia 9.e

Harman Hanna 9.e

Karczagi Zsuzsanna 9.e

Mester Edina 10.c

Nagy Dóra 10.a

Gál Zita 8.c

Tóth Kitti 9.a

 Felkészítő tanár: Bóta Marianna tanárnő

  

Kézilabda Leány Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz        4. hely

Felsőházi rájátszás    8. hely

Csapattagok:  Koós Kitti, Kulcsár Ivett, Alberti Giulia, Képes Cintia, Harman Hanna, Horváth Edina,  Sepsi Réka 9.e