Informatika

_____________________________________ 2018/2019. tanév____________________________________ 

Az informatika OKTV II. kategória (programozás) döntő fordulójában Gallik Zoltán György 11.c osztályos tanuló a 36. helyezést érte el.

Felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr

 

Az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus által szervezett regionális Informatika Tanulmányi Versenyen a 12 induló csapatból 4. helyezést ért el
Árvai Adél Laura 11.c, Gallik Zoltán 
György 11.c és Kovács Nikoletta 12.a osztályos tanulók csapata.

Felkészítő tanáruk: Bódis Károly tanár úr
 
 

 

Az OKTV informatika II. kategória döntőjébe jutott Gallik Zoltán György (11.c), felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr.

 

A Nemes Tihamér OKSZTV egri RVB döntése alapján II. alkalmazói kategóriában Hajagos Erik 10.cny és Horváth Eszter 9.k osztályos tanulókat hívták be az informatikai alkalmazói verseny regionális, második fordulójába. Felkészítő tanáruk: Timmer László tanár úr.

 

Az Eszterházy Károly Egyetem Matematikai és Informatikai Intézete által
szervezett RaceDroid Informatika programozás versenyen öt fordulóból
álló küzdelemben az 1. helyezést szerezte meg Gallik Zoltán György 11.c,
Molnár Bence Csaba 10.a és Horváth Kristóf Zoltán 10.a osztályos tanulók
API28 nevű csapata.

Felkészítő tanáruk: Bódis Károly tanár úr
 

A Debreceni Egyetem Informatikai Kara által szervezett Regionális Programozó Csapatverseny középiskolai I. kategóriájában a 25 induló csapatból 4. helyezést ért el Gallik Zoltán György 11.c, Urbán Milán 12.a és Hajagos Erik 10. cny osztályos tanulók TryKeccs nevű csapata.

Felkészítő tanáruk: Bódis Károly tanár úr.
 
 

Az informatika II. kategória OKTV második fordulójába jutott Gallik Zoltán György 11.c osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr
 

 

 _____________________________________ 2017/2018. tanév____________________________________ 

 A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulóverseny II. korcsoport programozás kategóriájában Gallik Zoltán György 10.c osztályos tanuló az országos döntőben 17. helyen végzett.

Felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr
 

 

Gallik Zoltán György 10.c osztályos tanuló a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny programozás kategória (2. korcsoport) 2. fordulójában országos értékelésben a 24. helyezést érte el, így bejutott az országos döntőbe.

Felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr

 

Az OKTV informatika I. kategória (alkalmazás) második fordulóba jutott: Székely Krisztina 12.a, Oláh Zsófia 12.c és Cseh Dominika 11.c osztályos tanulók.

Felkészítő tanáruk Bódis Károly tanár úr.

 

A Debreceni Egyetem Informatikai Kara által szervezett Regionális Programozó Csapatverseny középiskolai kategóriájában a 28 induló csapatból 16. helyezést ért el Gallik Zoltán György 10.c, Oláh Zsófia 12.c, Urbán Milán 11.a osztályos tanulók csapata, 17. helyezett lett Klöczl Ádám 12.c, Dudás Bence 12.c és Hajagos Erik 9.cny osztályos tanulók csapata.

Felkészítő tanáruk: Bódis Károly tanár úr.

 

Gallik Zoltán György 10.c osztályos tanuló továbbjutott  a Nemes Tihamér Programozói Verseny regionális döntőjébe.

 

Felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr

_____________________________________ 2016/2017. tanév____________________________________ 

A Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny alkalmazás kategóriájában az országos fordulóban Hajagos Erik 9.ny osztályos tanuló 37. helyezett, Bárány Tamás 10.k osztályos tanuló 40. helyezett lett.

Felkészítő tanáruk Timmer László tanár úr

 

 

Gallik Zoltán 9.c osztályos tanuló a Nemes Tihamér Országos informatikai versenyen a 96 versenyzőből 46. helyen végzett az országos döntőben.
 
Felkészítő tanára Bódis Károly tanár úr

 

A Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategóriában országos döntőbe jutott:

26. helyen Bárány Tamás 10. k osztályos tanuló

34. helyen Hajagos Erik 9.ny osztályos tanuló.

 

Gallik Zoltán György 9.c osztályos tanuló a Nemes Tihamér OKSZTV (informatika) I. programozói kategóriában továbbjutott az országos döntőbe.

Felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr

 

Urbán Gerda 12.k(kny) osztályos tanuló az informatika OKTV I. kategóriában továbbjutott a II. fordulóba.

Felkészítő tanárai: Bódis Károly tanár úr és Kovács Mária tanárnő

 

Gallik Zoltán György 9.c osztályos tanuló  a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny programozás kategóriában továbbjutott a regionális fordulóba. Felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr

 

 

A Debreceni Egyetem Informatikai Kara által szervezett programozói csapatversenyen iskolánk csapata a 12. helyezést érte el, a csapat tagjai: Gallik Zoltán György (9.c), Urbán Gerda 12.k(kny) és Bárány Tamás (10.k).

Felkészítő tanáruk: Bódis Károly tanár úr

 

_____________________________________ 2015/2016. tanév____________________________________ 

Bárány Tamás 9.k osztályos tanuló a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategóriában, ll. korcsoportban 53. helyezést ért el az országos fordulóban.

Felkészítő tanára: Timmer László tanár úr

 

 

Bárány Tamás (9.k) bejutott a Nemes Tihamér Informatika Verseny alkalmazói kategóriájában az országos döntőbe.

Felkészítő tanára: Timmer László tanár úr

 

 

INFORMATIKA

Az OKTV informatika I. kategória első fordulójából a második fordulóba jutott Urbán Gerda 11.k (kny) osztályos tanuló

Felkészítő tanárai: Bódis Károly tanár úr és Kovács Mária tanárnő

 

 

 

 _____________________________________ 2014/2015. tanév____________________________________

Urbán Gerda 10k (kny) osztályos tanuló a Nemes Tihamér Országos Informatika Verseny országos döntőjében a 60. helyen végzett, Egerben 6. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

 

 

A Nemes Tihamér Informatika Versenyen alkalmazói kategóriában Urbán Gerda 10.k (kny) osztályos tanuló bejutott az országos döntőbe, megyei hetedikként.

Felkészítő tanára: Kovács Mária tanárnő

 

 

Károly Róbert Főiskolán szervezett regionális informatika verseny

Károly Róbert Főiskolán szervezett regionális  informatika verseny
 A Károly Róbert Főiskolán szervezett regionális (Heves és Nógrád megye, Jászság) informatika versenyen 4. helyezést ért el iskolánk csapata.
A csapat tagjai: Ferenczi Ivett Katalin (12.c), Eckl Mátyás (12.c) és Szabó Levente Tibor (13.k).

Felkészítő tanáruk: Bódis Károly tanár úr

 

 

_______________________________ 2013/2014. tanév_______________________________

Nyíri Tamás 13.c osztályos tanuló az informatika OKTV II. kategóriájának döntőjében 33. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr

Nyíri Tamás 13.c osztályos tanuló informatika II. kategóriában (felkészítő tanára: Bódis Károly tanár úr) bejutott az OKTV  döntőjébe

 

A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategóriában Urbán Gerda 9. k (ny) továbbjutott az országos döntőbe. Informatikát csak az elmúlt évben tanult, akkori tanára: Kovács Mária tanárnő