Futás-Tájfutás

 

 

 

 

 
 
_____________________________________ 2017/2018. tanév____________________________________
 
 A  Sperlágh József egykori edző tiszteletére szervezett futóversenyen a következő eredményeket érték el iskolánk tanulói:

III. korcsoportban Bisztriczki Sára 7.c első  helyezést ért el, a III. korcsoportos fiúknál  3. helyezett lett Briz Csongor 5. C osztályos tanuló.

A IV. korcsoportos fiúk között I. helyezést ért el Bohati Kende 9.e, III. helyezést Kiss Mikes Tamás 7.c osztályos tanuló.

Az V. korcsoportos lányok közül Ponyi Anna (9.cny) első,  Ponyi Réka (9.c) II. helyezett lett.

A VI. korcsoportos fiúk között II. helyezést ért el Csattos László (12.e), III. helyezést Szabó Dániel (9.cny) és V. helyezést Jacsó Barnabás (9. cny).

Felnőtt kategóriában Bárány Tamás (11.k) állhatott a dobogó legmagasabb fokára.

Versenyeztető tanárok:  Asszonyi Evelin és Kissné Bedécs Szilvia tanárnő

 

_____________________________________ 2016/2017. tanév____________________________________ 

Országos diákolimpiai mezei futóversenyen elért helyezések

5. korcsoportban Ponyi Anna 9. ny osztályos tanuló 11. helyezést ért el, a lányok csapatban 12. helyezést értek el, csapattagok: Ponyi Anna 9. ny, Lukács Dóra 10. e, Prókai Blanka 9. kny és Barna Borbála 9. c osztályos tanulók.

A 4. korcsoportban Ponyi Réka 8. c osztályos tanuló 40. helyezést ért el.

Jurányi Viktória 11. c osztályos tanuló 6. korcsoportban 101. helyezést ért el.

Bárány Tamás 10. k osztályos tanuló 6. korcsoportban 54. helyezést ért el.

Csattos László 11. e osztályos tanuló 6. korcsoportban 56. helyezést ért el.

Versenyeztető tanárok: Asszonyi Evelin és Kissné Bedécs Szilvia tanárnők

 

 

A mezei futóverseny megyei fordulóján első helyezést ért el Ponyi Réka 8. c osztályos tanuló, így továbbjutott az országos döntőre.

Versenyeztető tanár: Asszonyi Evelin tanárnő

 

 

A városi mezei futóversenyen III. korcsoportban negyedik helyezést ért el Bisztriczki Sára 6. c osztályos tanuló, továbbjutott a megyei döntőre, kilencedik helyezést ért el Markó Csilla 5. c osztályos tanuló és Kiss Mikes Tamás 6. c osztályos tanuló.

A IV. korcsoportban második helyezést ért el Ponyi Réka 8. c osztályos tanuló, továbbjutott a megyei döntőre.

Versenyeztető tanár Asszonyi Evelin tanárnő

 

 

http://www.heol.hu/heves/sport/barany-es-honfi-velencei-meno-693782

 

 

_____________________________________ 2015/2016. tanév____________________________________ 

 Országos bajnok tájfutónk
 
 

Országos bajnok tájfutónk

Az Egerben rendezett Tájékozódási Futó Diákolimpia Országos Döntőjében

JACSÓ BARNABÁS  8.c   IV korcsoport rövidtáv I. helyezés

BÁRÁNY TAMÁS  9.K   V. korcsoprt   rövidtáv   II. helyezés

Bárány Tamás, Jacsó Barnabás  váltó    IV. helyezés

Csécs Boglárka   8.c   váltó   X. helyezés

A Tájfutás Megyei Diákolimpián Csécs Boglárka 8.c, Jacsó Barnabás 8.c és Bárány Tamás 9.k első helyezettként jutottak tovább az országos döntőbe, de 5. helyezettként Dobrocsi Levente 6.c és Misinszki Márton 9.ny is bejutott a legjobbak közé.

 

Az Országos Mezei Futó Diákolimpián elért helyezések:

IV. korcsoport – lány

Ponyi Anna, Csécs Boglárka 8. c

Ponyi Réka, Magi Boglárka 7. c

28. hely

 

IV. korcsoport - fiú

Szabó Dániel, Jacsó Barnabás 8. c

Szöllősy Richárd, Zakar Zsombor 9. a

30. hely

 

 

Megyei mezei futás

Megyei mezei futás
 Heves megyei mezei futóverseny

A negyedik korcsoportban a lány csapat első helyen végzett, továbbjutott az országos döntőbe.

 

 

Csapattagok :

Ponyi Anna (8. c) testnevelő: Halász Barnabás tanár úr

Ponyi Réka (7. c) testnevelő: Orosz Beatrix tanárnő

Csécs Boglárka (8. c) testnevelő: Halász Barnabás tanár úr

Magi Boglárka (7. c) testnevelő: Orosz Beatrix tanárnő 

A fiúk csapata második helyen végzett, szintén bejutottak az országos döntőbe.

Csapattagok: 

Szabó Dániel (8. c) testnevelő: Halász Barnabás tanár úr

Szöllősy Richárd (9. a) testnevelő: Asszonyi Evelin tanárnő

Jacsó Barnabás (8. c) testnevelő: Halász Barnabás tanár úr

Zakar Zsombor (9. a) testnevelő: Asszonyi Evelin tanárnő

 Kísérő tanár: Asszonyi Evelin testnevelő

 

Városi mezei futóverseny

Első és második korcsoport:

Magi Zsófia (5. c) negyedik helyezés, így továbbjutott a megyei döntőbe,

felkészítője: Asszonyi Evelin tanárnő

Harmadik és negyedik korcsoport:

Lánycsapat -  első helyezés

Fiúcsapat -  második helyezés, így mindkét csapat továbbjutott a megyei döntőbe.

További eredmények egyéniben:

Lányok

1. Ponyi Anna (8. c) Testnevelő: Halász Barnabás tanár úr

2. Ponyi Réka (7. c) Testnevelő: Orosz Beatrix tanárnő

5. Csécs Boglárka (8. c) Testnevelő: Halász Barnabás tanárnő

18. Magi Boglárka (7. c) Testnevelő: Orosz Beatrix tanárnő

Fiúk

1. Szabó Dániel (8. c) Testnevelő: Halász Barnabás tanár úr

4. Szőllősy Richárd (9. a) Testnevelő Asszonyi Evelin tanárnő

13. Jacsó Barnabás (8. c) Testnevelő: Halász Barnabás tanár úr

25. Zakar Zsombor (9. a) Testnevelő: Asszonyi Evelin tanárnő

28. Berecz Máté (8. c) Testnevelő: Halász Barnabás tanár úr

 

Kísérő tanár: Asszonyi Evelin tanárnő

 

 

 

 _____________________________________ 2014/2015. tanév____________________________________

Mezei futás diákolimpia

Mezei futás diákolimpia
A mezei futás diákolimpia megyei döntőjében fiú V. korcsoportban: Hermann Péter 10.e, Nagy Roland 10.e,Máté Iklódi 9.e, Kurtán Zsombor 9.e és Bárány Tamás 9.k(ny) osztályos tanulók csapatban II. helyezést értek el. Fiú VI. korcsoportban: Czuczor Péter 12.e osztályos tanuló egyéniben III.helyezett lett, Majoros Leon 10.e (ny),Klement Viktor 12.e, Juhász Benjamin 11.a és Kakuk Domonkos 13.e osztályos tanulók csapatban I. helyezést értek el.

Versenyeztető tanár: Kissné Bedécs Szilvia tanárnő

1848 méteres futás

1848 méteres futás
 A Városi Diáktanács által megrendezett 1848 méteres futóversenyen a lányok között Oszlánczi Viktória 11.c osztályos tanuló második helyezést ért el.

A fiúknál harmadik helyezett lett Kurtán Zsombor 9.e osztályos tanuló, az első helyen pedig Hermann Péter 10. e osztályos tanuló végzett.

Versenyeztető tanár: Kissné Bedécs Szilvia tanárnő

 

SPERLÁGH JÓZSEF EMLÉKFUTÁS képek


IV. korcsoport

Leány:

Saját Stefánia 8.c          II. hely

Német Veronika 8.c          V. hely

Fiú:

Misinszki Márton   8.c      II. hely

Monoki László 8.c           VI. hely 

VI.-VI. korcsoport

Leány:

Oszlánczi Viktória 11.c     II. hely

Hammer Flóra 9.             III. hely

Fodor Gabriella 9.          IV. hely 

Fiú:

Bárány Tamás 9.             II. hely

Barta Máté 11.c             III. hely 

Majoros Leon 10.e.ny        V. hely

Gyöny Máté 10.e.ny          IV. hely 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 _____________________________________ 2013/2014. tanév____________________________________

 

 

Mezei futóverseny Diákolimpia Megyei Döntő

 

V.korcsoport

 

Egyéni:

 Oszlánczi Viktória   10.c         1. hely

 

 Csapat-leány: 2. hely

 Oszlánczi Viktória     10.c

 Mester Edina              10. c

 Képes Cintia                 9. e

 Koós Kitti                     9.e

 Fehér Anna                                                           

 

 Csapat-fiú: 2. hely

 Majoros Leon             9.e/ny/

 Nagy Roland             9. e   

 Varró Zoltán               9.e/ny/

 Kisjuhász Marcell     10.c

 Gyarmati Balázs          9.kkny

 Szeles Bálint              9. e                                                               

 

 

VI. korcsoport

 

Csapat-fiú: 3. hely

 

Czuczor Péter              11.e

Juhász Benjamin           11.a

Karácsony Gábor         12.d

Sipos Dávid                 12.a

Vass Balázs      11.a                                                                                     

 

 

Kísérőtanár Kissné Bedécs Szilvia tanárnő

 

 

 

 

Tájfutás Heves- Jász- Nógrád Területi Diákolimpiai Döntő

Férfi III. kategória

Jacsó Barnabás 6.c      1. hely         országos döntőbe jutott

 

 

           

Tájfutás Országos Diákolimpiai Döntő

Férfi III. kategória

Jacsó Barnabás 6.c      20. hely

 

 

Sperlágh József emlékfutás-Eger, 2013. szeptember 19.
V.-VI. korcsoport, fiú:
Karácsony Gábor 12.d - 1. hely
Klement Viktor 11.e - 2. hely
Juhász Benjamin 11.a - 3. hely
V.-VI. korcsoport, leány:
Pető Katalin 11.k - 1. hely
Kísérőtanár: Kissné Bedécs Szilvia

Október 6-a emlékére rendezett „Kegyeleti Hálastaféta” – Érsekkert 2013. október 3.

Fiúk:                         2. hely

Gyöngy Máté               9.e/ny/

Majoros Leon              9.e/ny/

Antal Márton              11.a

Dani István                11.a

Juhász Benjamin          11.a

Lénárt Levente            11.a

Lénárt Sándor             11.a

Klement Viktor            11.e

Birincsik Sándor          11.a

Vincze Vilmos              13.e

Tartalék: Kakukk József, Mezei Nándor 11.a, Varró Zoltán 9.e/ny/,

Lányok:                        2. hely

Liptai Dóra                  11.a

Bríz Heléna                  11.a

Ambruzs Katalin            9.e

Alberti Giulia               9.e

Kulcsár Ivett               9.e

Sepsi Réka                   9.e

Horváth Edina              9.e

Harman Hanna              9.e

Képes Cintia                 9.e

Mester Edina               10.c

Felkészítő tanár: Bóta Marianna

 A Wigner Jenő Középiskola Kollégiumának Diákönkormányzata Eged-futó versenyt hirdetett a város kollégistáinak. A versenyt 2013. szeptember 26-án 15-órától  tartották, amelyen kollégiumunkból a következő diákok vettek részt:  Ambruzs Kata   9.e,  Kiss Esztella 11.k és  Misi Karina   11.k, csapatunk  I. helyezést ért el. Misi Karina még egy egyéni III. helyezést is elhozott.