Országos Úszás Diákolimpia

 
 
 
 
 
 
Az Országos Úszás Diákolimpián
 
100m gyorsúszásban Rozsnyay Bence Máté 12.e 2. hely
100m mellúszásban Sári András Mátyás 11.e 2. hely
100m mellúszásban Prókai Blanka 10.k 14. hely
100m hátúszásban Sík Bence Máté 11.e 3. hely
4x50m fiú gyorsváltó 2. hely
(tagjai: Szőke Ákos Zalán, Podlovics Attila, Sári András Mátyás 11.e, Rozsnyay Bence Máté 12.e)
4x50m lány gyorsváltó 2. hely
(tagjai: Kovács Márta 10.k, Podlovics Anna 12.e, Váczi Kira, Horváth Laura 10.e)
 
Versenyeztető tanár: Bóta Marianna tanárnő
 
 

tovább »
2019.03.12

Nyelvmesterek

A Nyelvmester országos helyesírási csapatversenyen Sipos Anna és Molnár Adelina 9.c osztályos tanulók csapata első helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Barnáné Fekete Mónika tanárnő. 

tovább »
2019.02.05

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjén 22. helyezést ért el Magi Zsófia, Szabó-Varga Petra, Tómács Tímea és Peternák Ábel 8.c osztályos tanulók csapata.
Felkészítő tanáruk: Ballagóné Csernyák Éva tanárnő
 

tovább »
2018.12.10

Koli-foci

A kollégiumok közötti versenysorozat keretében, az Egri Szakképzési Centrum Kereskedelmi, Mezőgazdasági és Vendéglátóipari Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma által megrendezett Mikulás kupán kollégiumunk lány focicsapata I. helyezést ért el.


A csapat tagjai: Benke Ramóna 6.c, Barta Kincső 10.a, Kéri Anita 10.a, Szabó Angelika 10.a, Mészáros Viola 10.e, Bíró Petra 11.e, Szajkó Adrienn 11.e, Horváth Virág 12.a és Tóth Barbara 12.e
Versenyeztető tanár: Gergely Anikó tanárnő

tovább »
2018.12.07

Érzelmek világrészein

 Érzelmek világrészein címmel tart előadást iskolánk dísztermében 2018. december 18-án, kedden 17 órától Vass Virág újságíró, szerkesztő, író.

Az Elle magazin alapító-főszerkesztője volt és ma is a Nők Lapja állandó munkatársa.
Novemberben jelent meg a legújabb (kilencedik) könyve Az örökké rövid története címmel.
A programra szeretettel várjuk az érdeklődő diákjainkat és a kedves kollégákat is!
 
 

tovább »
2018.11.20

VERSeny

Ozsvárt Eszter 10. E osztályos tanuló a VERSeny elnevezésű megyei vers- és prózamondó versenyen második helyezett lett.

Felkészítő tanára: dr. Loboczkyné Hársasi Ibolya tanárnő 

tovább »
2018.11.14

Népművészeti vetélkedő

2018.november 7-én a kollégiumunk által megrendezett népművészeti vetélkedőn csapatunk első helyezést ért el. A csapat tagjai: Csépány Zsófia Luca, Genye Nikoletta és Tóth Debóra 9.k osztályos tanulók.

Felkészítő tanáruk: Boros Béláné tanárnő 

tovább »
2018.11.09

Édes anyanyelvünk

Szűcs Kinga, 11.c osztályos tanuló az Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos kárpát-medencei döntőjén az Anyanyelvápolók Szövetségének díját kapta.
                                                                           
Felkészítő tanára: Tóthné Török Anna tanárnő
 
 

tovább »
2018.11.05

Dr. Lénárt Ágota előadása

Dr. Lénárt Ágota sportpszichológus, pszichoterapeuta, a Testnevelési Egyetem
tanszékvezetője szakmai továbbképzést tartott 2018. november 6-án a díszteremben. 

tovább »
2018.11.09